Kontaktinformasjon

Elanco Denmark ApS

Lyskær 3E, 2. tv. 2730 Herlev Danmark Tlf.: +45 45 26 60 60 Fax: +45 45 26 60 01 E-mail: info.norway@elanco.com

Mediekontakt

Karin Gerbens Media Relations and Communications E-mail: gerbens_karin@elanco.com






Dine kontakter hos Elanco

Salg og teknisk support

Kristine Steinsland

Kristine Steinsland

Sales Manager / Veterinarian
Companion Animal
✉ Kristine.steinsland@elanco.com
✆ +47 48 86 53 13

Nora Oftenes Lie

Nora Oftenes Lie

Account Manager / Veterinarian
Companion Animal and Food Animal
✉ Nora_oftenes.lie@elanco.com
✆ +47 99 50 96 05

Cecilie Strømstad

Cecilie Strømstad

Account Manager / Veterinarian
Companion Animal
✉ Stroemstad_cecilie@elanco.com
✆ +47 46 82 74 47

Liselotte Jessen

Liselotte Jessen

Veterinarian
Technical support Companion Animal
✉ liselotte.jessen@elanco.com
✆ +45 40 19 85 83

Per Rasmussen

Per Rasmussen

Veterinarian
Technical support Companion Animal
✉ per.rasmussen@elanco.com
✆ +45 53 74 50 07

Kirsten Jensen

Kirsten Jensen

Veterinarian
Technical Account Manager, Swine
✉ kirsten.jensen@elanco.com
✆ +45 3061 3119

Christina Fensholt-Hansen

Christina Fensholt-Hansen

Agronomist
Key Account Manager, Nutrition & Biocides, Swine
✉ fensholt_hansen_christina@elanco.com
✆ +45 8174 4204

Camilla Fisker

Camilla Fisker

Agronomist
Technical Account Manager, Poultry
Anticoccidials & Nutrition
✉ camilla.fisker@elanco.com
✆ +45 2566 0003

Rogier van Leeuwen

Rogier van Leeuwen

Technical Account Manager Vaccines, Poultry
✉ van_leeuwen_rogier@elanco.com
✆ +31 64 697 6632

Andre kontakter

Anna Karin Lindberg

Anna Karin Lindberg

Country Manager Nordic
Head of Sales
Companion animal

Uffe Jensen

Uffe Jensen

Head of Sales
Food animal

Pernille Skovgaard Olsen

Pernille Skovgaard Olsen

Marketing Manager
Companion animal

Bente Østergaard

Bente Østergaard

Marketing Manager
Food animal

Cathrine Ibsen

Cathrine Ibsen

Marketing & Sales
Operation Assistance