Kontaktinformasjon

Elanco Denmark ApS,
Norway Branch Office

Solheimsgaten 18 5058 BERGEN Tlf.: +47 22 22 22 17 E-mail: info.norway@elanco.com
Avdelingen for fiskeprodukter:
E-mail: aqua-norge@elanco.com

Mediekontakt

Karin Gerbens Media Relations and Communications E-mail: gerbens_karin@elanco.com






Dine kontakter hos Elanco

Salg og teknisk support

Kristine Steinsland

Kristine Steinsland

Sales Manager / Veterinarian
Pet Health
✉ Kristine.steinsland@elanco.com
✆ +47 48 86 53 13

Nora Oftenes Lie

Nora Oftenes Lie

Account Manager / Veterinarian
Pet Health and Farm Animals
✉ Nora_oftenes.lie@elanco.com
✆ +47 99 50 96 05

Cecilie Strømstad

Cecilie Strømstad

Account Manager / Veterinarian
Pet Health and Farm Animals (Sheep)
✉ Stroemstad_cecilie@elanco.com
✆ +47 46 82 74 47

Liselotte Jessen

Liselotte Jessen

Technical Consultant / Veterinarian
Pet Health
✉ liselotte.jessen@elanco.com
✆ +45 40 19 85 83

Kirsten Jensen

Kirsten Jensen

Technical Account Manager / Veterinarian
Swine, ruminants and sheep
✉ kirsten.jensen@elanco.com
✆ +45 3061 3119

Christina Fensholt-Hansen

Christina Fensholt-Hansen

Technical Account Manager / Agronomist
Nutrition & Biocides, Swine

✉ fensholt_hansen_christina@elanco.com
✆ +45 8174 4204

Camilla Fisker

Camilla Fisker

Technical Account Manager / Agronomist
Anticoccidials & Nutrition, Poultry
✉ camilla.fisker@elanco.com
✆ +45 2566 0003

Andre kontakter

Anna Karin Lindberg

Anna Karin Lindberg

Country Director Nordics
Head of Sales
Pet Health

Uffe Jensen

Uffe Jensen

Head of Sales
Farm Animals

Pernille Skovgaard Olsen

Pernille Skovgaard Olsen

Marketing Manager
Pet Health – Prescription

Merete Rahbek

Merete Rahbek

Marketing Manager
Pet Health – Over the counter

Bente Østergaard

Bente Østergaard

Marketing Manager
Farm Animals